Ziņas

Lielākais autoveikals pasaulē

Turcijā būvē lielāko autoveikalu pasaulē
66 tūkstoši kvadrātmetru
Sacīkšu trase uz kompleksa jumta

Turciju, šķiet, nav skāris pieprasījuma kritums pēc jaunām automašīnām, kas jaušams visā Eiropā.

Kā gan citādi Irākas kaimiņvalsts varētu būt kļuvusi par mājvietu gigantiskam autoveikalam, kura nosaukums ir Autopia Europia.

Projekts gan vēl nav pabeigts un mūsu rīcībā ir tikai skices. Saskaņā ar tām, uz auto tirdzniecības kompleksa jumta pat būs sacīkšu trase, uz kuras klienti varēs iemēģināt savus nākamos auto.

Kopumā šajā tirdzniecības centrā atradīsies vieta 200 auto pārstāvniecībām, 42 apdrošināšanas kompānijām un 24 banku nodaļām. Autopia Europia būs arī 56 ēstuves un 42 servisa centri. Telpu kopējā platība būs 66 tūkstoši kvadrātmetru un tas būs lielākais autoveikals pasaulē.

Projekta autori sola, ka Stambulas pievārtē esošais autoveikals varēs apkalpot sešus miljonus klientu gadā. Tas nozīmē, ka daudzi, šķiet, būs spiesti ierasties veikalā ar kājām, jo ar stāvvietu 900 automašīnām, pat ja ar katru auto atbrauc 3 klienti, būs vajadzīgi 6 gadi, lai sasniegtu šo skaitli.  

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Audi Q8

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Ja jums ir pietiekami liels budžets un jūs meklējat lielu kupejas SUV, Audi Q8 noteikti ir vērts apsvērt. Tā salons ir elegants un ietilpīgs, un uz ceļa tas uzvedas ļoti pārliecinoši. Mēs izvēlētos 3,0 litru dīzeļdzinēju S line versijā.