Ziņas

Britu policisti brauks ar Lotus

Lotus piešķir auto britu policijai
Lotus Evora policijas uniformā
Divas nedēļas ilgs testa brauciens

Lotus ir aizdevuši britu policijai pilnīgi jaunu Lotus Evora sporta auto, kas izrotāts un aprīkots atbilstoši kārtības sargu prasībām.

Attēlā redzamais auto vēl nedēļas vidū tika prezentēts Autosport International šovā Birmingemā, taču, līdzko tā pienākumi izstādē būs galā, tas nonāks Vestmidlendas policijas rokās. Tur Evora pavadīs divas nedēļas, puišiem zilajās uniformās testējot spēkratu pa britu automaģistrālēm.

Lotus norāda, ka Evora ir auto, ar ko nav jādzenas, lai sajustu baudu – prieku ar to var gūt arī atļautā ātruma robežās.

Savukārt policijas pārstāvis atgādina, ka Lotus ir vizuāli ļoti pievilcīgs auto, kas palīdzēs kārtības sargiem komunikācijā ar sabiedrību, izglītojot to par drošas un atbildīgas braukšanas nozīmi ceļu satiksmē.

 

Karstākie piedāvājumi auto tirgū! Nepalaid garām iespēju ietaupīt...

Saistītie raksti

Auto tests

Mercedes-Benz E-klases universālis

What Car? Vērtē Novērtēts ar 4 no 5

Mercedes E klases universālis nav lēts, taču tas ir elegants un ļoti izsmalcināts. Tas ir arī ērts, viegli vadāms, labi aprīkots un pārliecinošs luksusa klases pārstāvis. E 300e plug-in hibrīddzinējs ir patiesi racionāla izvēle, ja esat uzņēmuma autoparka vadītājs, kurš vēlas iegādāties ietilpīgu automobili un nav gatavs pilnībā pāriet uz elektrisko piedziņu.